Meniu

Programator Web

Descriere post

Intretinerea si optimizarea site-urilor existente ale companiei cat si implementarea de noi aplicatii.

Studii minime necesare

Studii superioare de specialitate

Experienta

Experienta relevanta in domeniu de minim 2 ani
Posibilitatea de a prezenta unul sau mai multe proiecte anterioare

Cunostinte si abilitati profesionale

  • cerinte obligatorii: PHP, MySQL, Java Script, jQuery, XML, CSS, Ajax;
  • Constituie avantaj: Java, J2E, Actionscript 3, XFBML(eXtended Facebook Markup Language);
  • Cunostinte medii de limba engleza

Cunostinte si abilitati personale

  • Capacitate de comunicare interpersonala
  • Abilitati de intelegere si definire a cerintelor si asteptarilor clientilor
  • Capacitatea de a lucra atat pe cont propriu cat si in echipa
  • Orientare catre clienti
  • Orientare catre rezultat
  • Bun organizator
  • Disponibilitate la program prelungit

Beneficii

  • Salariul si alte beneficii se negociaza la interviu.
  • Posibilitatea de a promova in cadrul societatii
  • Posibilitatea de perfectionare profesionala: cursuri de perfectionare (platite de angajator)

Ne puteti trimite CV-ul Dvs. folosind acest link.