Meniu

GRAFICIAN CALCULATOR

Descriere post

Prelucrare si creatie grafica pe calculator, machetarea si pregatirea fisierelor pentru tipar.

Studii minime necesare

  • Studii medii sau superioare de specialitate
  • Cursuri de calificare

Experienta

  • Experienta relevanta in domeniu de minim 1 an
  • Posibilitatea de a prezenta unul sau mai multe proiecte anterioare

Cunostinte si abilitati profesionale

  • CorelDraw, Adobe InDesign, Adobe Photoshop
  • Constituie avantaj: Microsoft Acces, Microsoft Word, Microsoft Excel
  • Cunostinte medii de limba engleza
  • Cunostinte avansate de gramatica limbii romane

Cunostinte si abilitati personale

  • Simt estetic dezvoltat
  • Capacitate de comunicare interpersonala
  • Abilitati de intelegere si definire a cerintelor si asteptarilor clientilor
  • Capacitatea de a lucra atat pe cont propriu cat si in echipa
  • Orientare catre clienti
  • Orientare catre rezultat
  • Bun organizator
  • Disponibilitate la program prelungit

Beneficii

  • Salariul si alte beneficii se negociaza la interviu.
  • Posibilitatea de a promova in cadrul societatii
  • Posibilitatea de perfectionare profesionala: cursuri de perfectionare (platite de angajator).

Ne puteti trimite CV-ul Dvs. folosind acest link.